Nemzetközi logisztikai vállalat logo

Linux rendszergazda

  • Cég neve

    Nemzetközi logisztikai vállalat

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Nemzetközi szállítmányozási cég Budapesti irodájába teljes munkaidős
Linux rendszergazdát
keres.
Előforduló tipikus feladatok:
  • Külföldi irodák kiszolgálóinak telepítése
  • Külföldi irodák LTSP kiszolgáló supportja
  • Vállalati VPN adminisztrálása
  • Magas rendelkezésre állású LAMP telep adminisztrálása
  • Központi audit rendszer fejlesztése
  • User adminisztráció
  • Egyéb pilot projectek
Amit elvárunk:
  • Legalább 2 év tapasztalat Linux rendszerek adminisztrálásában
  • LAMP platform kiterjedt ismerete
  • Alapvető LAN és WAN protokollok, kiszolgálók ismerete (Samba, VPN, DNS, LDAP)
  • Bash/Python scripting
  • Középszintű angol nyelvtudás
Ami előny, ha van:
  • LTSP, Linux HA tapasztalat
  • Mélyreható routing ismeretek
  • Linux alapú biztonsági térfigyelő rendszerek tapasztalat
Amit garantálunk:
  • Fiatal, dinamikus IT csapat
  • Változatos, érdekes feladatok
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes fizetés
Pozíció területe(i):
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
Munkavégzés helye:
Budapest
Ha felkeltettük érdeklődésed, angol és magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a következő címre küldd: client4757@profession.hu
Tájékoztatjuk, hogy a profession.hu Kft. álláshirdetési szolgáltatásait - beleértve az anonim álláshirdetés szolgáltatását - a www.profession.hu oldalon jelenleg a "Szerződő partnereink" aloldalon (elérhető 2015. augusztus 24-től) felsorolt partnereink veszik igénybe, így pályázati anyaga, önéletrajza bármelyikük részére megküldésre kerülhet.

Az anonim álláshirdetésre való jelentkezés kockázatai:
  • pályázati anyagát, önéletrajzát más személyek, akár a jelenlegi munkaadója is láthatja;
  • személyes adatait nem tudja nyomon követni, nem tudhatja meg, kik kapták meg pályázati anyagát, de jogosult a pályázati anyagának, - önéletrajzának törlését kérni a következő módon.
    A kérelmet az ugyfelszolgalat@profession.hu e-mail címre kell megküldeni az anonim álláshirdetés eredeti azonosítójával (ID) együtt. A Társaság a kérelmet továbbítja a munkáltató/hirdető részére. Kérjük, az eljárás menetéről előzetesen részletesen tájékozódjon az Adatkezelési Tájékoztató II. fejezet 3. pontjából.